Ola

O mnie

Nazywam się Ola Suty, jestem psychologiem z pasją do wszelkich form ruchu i pracy z ciałem. Obecnie mieszkam i pracuję na terenie Krakowa. W swojej praktyce czerpię z wielu technik i narzędzi pracy, dobranych odpowiednio do problemu i preferencji klienta. Chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które świadomie decydują się na dokonanie zmian i podniesienie jakości swojego życia. Postrzegam człowieka i jego interakcje ze światem na wielu płaszczyznach: fizycznej, poznawczej, emocjonalnej, społecznej i duchowej. Wierzę, że każdy ma prawo do swojej indywidualności i posiada potencjał kierowania własnym życiem, który wzrasta wraz z rozwojem osobowości i samoświadomości. Dbam o własną ścieżkę rozwoju, nieustannie biorąc udział w licznych warsztatach i kursach.

Moją wielką pasją są podróże. Eksplorując kilkadziesiąt krajów oraz przebywając w wielu środowiskach społecznych miałam okazję do obserwacji różnorodnych zjawisk oraz wartościowych spotkań z ludźmi. Pozwoliło mi to na poszerzenie perspektywy, lepsze zrozumienie świata oraz kultywowanie większej tolerancji na odmienność. Miałam okazję zbadać funkcjonowanie człowieka i jego emocji przez wielowymiarowy pryzmat. Wszystkie doświadczenia były lekcją wytrwałości, wewnętrznej siły, pokory oraz poszerzania wrażliwości. Obecnie najchętniej podróżuję w głąb siebie.

Czas wolny najczęściej spędzam na łonie natury, odpoczywając z ciekawą lekturą lub chodząc po górach. Regularnie praktykuję jogę, śpiew biały i taniec. Interesuję się również zielarstwem i kuchnią wegetariańską.

Praca to moja pasja, a "Kala" to mój drugi dom. Dołożyłam wszelkich starań, abyście czuli się tu bezpiecznie, komfortowo i swobodnie. Zapraszam do kontaktu :)